Full-Stack Developer (JavaScript+PHP)

Mana Media LP
  • Job published19 days ago
  • Job expires in11 days
CategoryFullstack
Experience LevelMid
RegionKraków
Company size1-9
Contact

Oskar Fuchs

Company Profile

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy od lat rozwijają swoje marketingowe pasje. Doświadczenie, które zdobyliśmy, przekłuwamy każdego dnia na sukces naszych klientów. Nasza oferta odpowiada zapotrzebowaniu większości firm promujących się w Internecie. [1] Doradztwo Świadczymy usługi doradcze z zakresu e-marketingu. [2] Content marketing ...

Description

Full-Stack Developer

Opis Stanowiska:

Mana Media LP poszukuje doświadczonego Full-Stack Developera, który dołączy do naszego zespołu IT. Jesteśmy innowacyjną firmą, specjalizującą się w [opis działalności firmy]. Kandydat idealny powinien posiadać umiejętności programowania zarówno po stronie front-end, jak i back-end, a także być zdolnym do tworzenia efektywnych i skalowalnych rozwiązań.

Obowiązki:

- Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie oprogramowania zarówno po stronie front-end, jak i back-end.
- Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
- Współpraca z zespołem projektowym w celu określenia wymagań i optymalnych rozwiązań.
- Udział w testowaniu, analizie i optymalizacji kodu.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na stanowisku Full-Stack Developera.
- Znajomość języków programowania takich jak JavaScript (React, Angular, Vue), Python, PHP, lub podobnych.
- Umiejętność pracy z bazami danych (SQL, NoSQL).
- Znajomość narzędzi i frameworków takich jak Node.js, Express, Django, Flask.
- Znajomość systemów kontroli wersji, preferowana znajomość Git.
- Umiejętność pracy z systemami zarządzania zadaniami (np. Jira).
- Zdolność do rozwiązywania problemów i podejście do pracy zorientowane na efekty.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy z chmurą (AWS, Azure, Google Cloud).
- Znajomość zasad DevOps.
- Umiejętność pracy w metodyce Agile/Scrum.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
- Pracę w dynamicznym zespole przy innowacyjnych projektach.
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
- Elastyczne godziny pracy.
- Świetną atmosferę pracy i benefity dla pracowników.
- Jeśli jesteś pasjonatem programowania, posiadasz doświadczenie jako Full-Stack Developer i chcesz dołączyć do naszej rozwijającej się firmy, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jak aplikować:

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: [adres e-mail] z tematem "Aplikacja na stanowisko Full-Stack Developer".

Oczekujemy na Twoje zgłoszenie do [data zamknięcia rekrutacji].

8,000 - 10,000 PLN

gross monthly (permanent)

Contact

Oskar Fuchs

More similar vacancies

Fullstack Developer (Java, Angular)makeitrightRemote: Worldwide
    22,000 - 26,000 PLN
    3 days ago
    3 days ago
    FullStack Developer (Mid/Senior)SemantiveRemote: Worldwide
      17,000 - 24,000 PLN
      3 days ago
      3 days ago
      Fullstack DeveloperRaiffeisen Bank International AGRemote: Worldwide
        18,000 - 28,000 PLN
        3 days ago
        3 days ago
          16,232 - 21,101 PLN
          4 days ago
          4 days ago
          Full Stack EngineerN-iXRemote: Worldwide
            18,350 - 20,390 PLN
            4 days ago
            4 days ago
              20,500 - 30,000 PLN
              4 days ago
              4 days ago
              Fullstack Developer (Java + Angular)Consdata S.A.Remote: Worldwide
                14,950 - 21,000 PLN
                5 days ago
                5 days ago
                  18,000 - 25,000 PLN
                  5 days ago
                  5 days ago
                  Lead Software Engineer (Blockchain)Cere NetworkRemote: Worldwide
                    27,053 - 43,961 PLN
                    5 days ago
                    5 days ago
                    Senior/Lead Golang EngineerCere NetworkRemote: Worldwide
                      28,744 - 43,961 PLN
                      5 days ago
                      5 days ago