Ekspert ds. funduszy UE

G1ANT
  • Job published14 days ago
  • Job expires in16 days
CategoryNon tech
Experience LevelExpert
RegionPoland
Company size20-50
Contact

Magda Adamczuk

Company Profile

G1ANT to innowacyjna, brytyjska firma z polskimi korzeniami, założona w 2015 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań z obszaru automatyzacji zadań (RPA) dla firm. Jako pionierski start-up w dziedzinie automatyzacji procesów robotycznych, naszym celem jest nie tylko wdrażanie zaawansowanego oprogramowania RPA, ale również tw...

Description

Twój zakres obowiązków:

analiza i ocena innowacyjnych pomysłów/projektów pod kątem możliwości otrzymania wsparcia z funduszy UE w perspektywie 2021-2027,
przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej (short application/full application) wraz z załącznikami,
monitoring informacji o planowanych naborach wniosków m.in. przez PARP, NCBiR, KE, ARiMR, w ramach RPO itp.
przygotowywanie analiz dotyczących funduszy UE 2021-2027 i innych źródeł pomocy publicznej,
bieżące doradztwo i nadzór nad prawidłową realizacją projektów współfinansowanych ze środków UE,
bezpośredni kontakt z klientem na każdym etapie prac nad dokumentacją.

Nasze wymagania:

Przede wszystkim zależy nam na zmotywowanych, szybko uczących się osobach, które chciałyby uzupełnić nasz zespół Grants & Initiatives. Celowo nie precyzujemy lat wymaganego doświadczenia ani nie pytamy o znajomość w zakresie RPA (robotic process automation), ponieważ najbardziej liczy się dla nas motywacja i skrupulatność w przygotowaniu dokumentacji. Z chęcią powitamy na pokładzie osoby powracające na rynek pracy po przerwie związanej np. z obowiązkami rodzicielskimi czy też sabbatical. Poniżej zamieszczamy listę naszych merytorycznych wymagań:

wiedza i umiejętności w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej do programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020,
mile widziana wiedza i umiejętności w zakresie rozliczania projektów w ramach programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020,
znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020,
dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność i odpowiedzialność
bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

umowa o pracę lub zatrudnienie w formie b2b
stałe wynagrodzenie + bardzo atrakcyjny system prowizyjny w zależności od realizacji celów
w piątki pracujemy zdalnie
przyjazne środowisko pracy
możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji przy wyjątkowych projektach
dużą swobodę w podejmowaniu decyzji i możliwość wpływania na rozwój firmy
pracę pełną wyzwań w dynamicznej i rozwijającej się branży
praca w systemie hybrydowym
elastyczne godziny pracy
możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu w strukturach firmy.

Undisclosed Salary

Contact

More similar vacancies

Specjalista ds. marketinguG1ANTRemote: Warsaw
    7 days ago
    7 days ago
    Specjalista ds. funduszy UEG1ANTRemote: Poland
      14 days ago
      14 days ago